ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК VICARD ЛЕО
Code: 470109





The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH BOTTOM PART : 55.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 52.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 46.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from6.80 €
/
13.30лв.
Interest, fees and APR

10х18.00€
/
10х35.20лв.
| Brand | VICARD |
| MODEL | ЛЕО |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 55.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 52.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 46.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800143612828 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
309.98 € / 606.27 лв. 
English 




























