МЕХАНИЗЪМ ПОВДИГАЩ ЗА ЛЕГЛО ЗА ПРУЖИНА 2 БР. X-IT
Code: 460191


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ДРУГ ОБКОВ
- WIDTH : 34.00 мм
- HEIGHT : 70.00 мм
- LENGTH : 335.00 мм
Shipping:
Price: 11.75 €5.87 € / 11.48 лв.
Save: 50 %
| Brand | X-IT |
| TYPE | ДРУГ ОБКОВ |
| WIDTH | 34.00 мм |
| HEIGHT | 70.00 мм |
| LENGTH | 335.00 мм |
| MATERIAL | метал |
| COLOUR | НИКЕЛ |
| PRODUCT WEIGHT | 1.424 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРУЖИНАТА СЕ ПРОДАВА ОТДЕЛНО |
| EAN | 3800157702508 |
No documents were found for this product

English 















