ДВУЛИЦЕВ МАТРАК ISLEEP SILVER BLACK 90X200 СМ.
Code: 229020
In stock
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 90.00 см
- THICKNESS : 18.00 см
Shipping:
See credit plans
from4.61 €
/
9.02лв.
| Brand | ISLEEP |
| MODEL | SILVER BLACK 90X200 СМ. |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| THICKNESS | 18.00 см |
| WARRANTY | 192 MONTHS |
| EAN | 3800917074166 |
No documents were found for this product

English 














