МАРКУЧ 50M 1/2" FITT MINT
Code: 129825
In stock
Short Description
- LENGTH : 50.00 м
- DIAMETER MM : 12.50 мм
- PRESSURE : 24.0 bar
Shipping:
| Brand | FITT |
| MODEL | MINT |
| LENGTH | 50.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES | 1/2" |
| DIAMETER MM | 12.50 мм |
| PRESSURE | 24.0 bar |
| TYPE | НА БРОЙ |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| EAN | 8011963770338 |
No documents were found for this product

English 

























