МАРКУЧ 15M 1/2" FITT MINT
Code: 129823
In stock
Short Description
- LENGTH : 15.00 m
- DIAMETER MM : 12.50 mm
- PRESSURE : 24.0 bar
Shipping:
| Brand | FITT |
| MODEL | MINT |
| LENGTH | 15.00 m |
| DIMENSIONS IN INCHES | 1/2" |
| DIAMETER MM | 12.50 mm |
| PRESSURE | 24.0 bar |
| TYPE | НА БРОЙ |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| SIZE | 1/2" |
| TEMPERATURE | +40 / -10 C |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4 СЛОЕН |
| EAN | 8011963770307 |
No documents were found for this product

English 


























