Висококачествен маркуч, подходящ за работа с налягане до 22 бара
Маркучът Classic, изработен от висококачествен PVC материал, е устойчив на налягане до 22 бара.

English 


| Brand | GARDENA |
| MODEL | 18003-20 |
| LENGTH | 20.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES | 1/2" |
| DIAMETER MM | 13.00 мм |
| PRESSURE | 22.0 bar |
| TYPE | НА БРОЙ |
| SIZE | 1/2 |
| WARRANTY | 144 MONTHS |
| EAN | 4078500002226 |