LED ЛУНА ЗА ВГРАЖДАНЕ 2W 4000K 150LM IP44 ЧЕРНА VIVALUX OLI
Code: 241391
In stock
Short Description
- MODEL : OLI
- MAXPOWER-W : 2.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 150 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | OLI |
| MAXPOWER-W | 2.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 150 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| WIDTH | 6.50 см |
| HEIGHT | 1.40 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| EAN | 3800234853703 |
No documents were found for this product

English 














