ЕДИНИЧНО ЛЕГЛО IRIM CITY 2006 ЗА МАТРАК 90Х200 СМ.
Code: 485481



The offer is valid from 26.05.2026 until 01.06.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- LENGTH : 2045.00 мм
- WIDTH : 945.00 мм
- HEIGHT : 710.00 мм
Shipping:
Price: 52.66 €44.49 € / 87.01 лв.
Save: 15 %
| Brand | IRIM |
| MODEL | CITY 2006 ЗА МАТРАК 90Х200 СМ. |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ СОНОМА ТЪМНА |
| LENGTH | 2045.00 мм |
| WIDTH | 945.00 мм |
| HEIGHT | 710.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА МАТРАК 90Х200 СМ |
| EAN | 3800940172402 |

English 












