САМОЗАЛЕПВАЩА Г-ОБРАЗНА ПРЕХОДНА ЛАЙСТНА DOELLKEN 25 ММ. БРОНЗ 0.90 М.
Code: 128384




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
- DECOR : БРОНЗ
- WIDTH : 25.00 мм
Shipping:
Price: 5.11 €3.32 € / 6.49 лв.
Save: 35 %
| Brand | DOELLKEN |
| MODEL | 25 ММ. БРОНЗ 0.90 М. |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| DECOR | БРОНЗ |
| LENGTH | 900.00 мм |
| WIDTH | 25.00 мм |
| THICKNESS | 10.00 мм |
| EAN | 4004616389258 |
No documents were found for this product

English 












