LED ПЛАФОН 105W 3000-6000K С ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ VIVALUX CANDY
Code: 222687
In stock
Shipping:
See credit plans
from3.97 €
/
7.76лв.
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | CANDY |
| MAXPOWER-W | 105.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 8573 LM |
| REMOTE CONTROL | Yes |
| LENGTH | 49.00 см |
| WIDTH | 44.00 см |
| HEIGHT | 6.50 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДИМИРУЕМ, ФУНКЦИЯ СЪН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800234850801 |
No documents were found for this product

English 


















