LED ТРАНСФОРМАТОР 24W 12V 2A С ЩЕПСЕЛ VITO
Code: 144546
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 24.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- LENGTH : 8.00 см
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | VITO |
| TYPE | АКСЕСОАР |
| MAXPOWER-W | 24.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 8.00 см |
| WIDTH | 5.00 см |
| HEIGHT | 7.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 12V 2A С ЩЕПСЕЛ |
| EAN | 6972538045089 |
No documents were found for this product

English 















