ХАЛОГЕНЕН ОТОПЛИТЕЛ GARDEN STAR HD-9312
Code: 146603
In stock
Shipping:
See credit plans
from19.25 €
/
37.65лв.
Interest, fees and APR

10х50.95€
/
10х99.65лв.
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-9312 |
| TYPE OF HEATER | RADIANT |
| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| DIMENSION (H, W, D) | 43x43x36cm |
| WEIGHT | 12.900 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 12.900 kg |
| EAN | 8939973272157 |
No documents were found for this product

English 














