ХАЛОГЕНЕН ОТОПЛИТЕЛ GARDEN STAR HD-9312
Код: 146603
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от19.25 €
/
37.65лв.
Лихва, такси и ГПР

10х50.95€
/
10х99.65лв.
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-9312 |
| ТИП ОТОПЛИТЕЛ | ЛЪЧИСТ |
| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 43x43x36cm |
| ТЕГЛО | 12.900 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 12.900 kg |
| EAN | 8939973272157 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














