КОМПОЗИТНА КУХНЕНСКА МИВКА ЗА ВГРАЖДАНЕ 46X46 СМ. FAT 222 ГРАНИКСИТ
Code: 125031
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : ГРАНИКСИТ
- LENGTH : 460.00 мм
- WIDTH : 460.00 мм
- DEPTH-MM : 200.00 мм
| Brand | FAT |
| MODEL | 222 ГРАНИКСИТ |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ГРАНИКСИТ |
| LENGTH | 460.00 мм |
| WIDTH | 460.00 мм |
| DEPTH-MM | 200.00 мм |
| DRAINER | No |
| OVERFLOW | Yes |
| TAPHOLE | Yes |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800961059768 |

English 




















