КОМПОЗИТНА КУХНЕНСКА МИВКА ЗА МОДУЛ 60X80 CM. FAT 218 ПОЛИМЕРМРАМОР
Code: 472895
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : ПОЛИМЕРМРАМОР
- LENGTH : 800.00 мм
- WIDTH : 600.00 мм
- DEPTH-MM : 210.00 мм
| Brand | FAT |
| MODEL | 218 ПОЛИМЕРМРАМОР |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ПОЛИМЕРМРАМОР |
| LENGTH | 800.00 мм |
| WIDTH | 600.00 мм |
| DEPTH-MM | 210.00 мм |
| DRAINER | No |
| OVERFLOW | Yes |
| TAPHOLE | Yes |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800149506022 |

English 




















