КОМПОЗИТНА КУХНЕНСКА МИВКА 95X49 CM FAT 214 ГРАНИКСИТ
Code: 476725
Short Description
- TYPE : ДВУКОРИТНА
- MATERIAL : ГРАНИКСИТ
- LENGTH : 950.00 мм
- WIDTH : 490.00 мм
- DEPTH-MM : 210.00 мм
| Brand | FAT |
| MODEL | 214 ГРАНИКСИТ |
| TYPE | ДВУКОРИТНА |
| MATERIAL | ГРАНИКСИТ |
| LENGTH | 950.00 мм |
| WIDTH | 490.00 мм |
| DEPTH-MM | 210.00 мм |
| DRAINER | No |
| OVERFLOW | Yes |
| TAPHOLE | Yes |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800149505957 |

English 


















