КОМПОЗИТНА КУХНЕНСКА МИВКА 95X49 CM FAT 214 ГРАНИКСИТ
Код: 476725
Кратко описание
- ТИП : ДВУКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : ГРАНИКСИТ
- ДЪЛЖИНА : 950.00 мм
- ШИРИНА : 490.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 210.00 мм
| Марка | FAT |
| МОДЕЛ | 214 ГРАНИКСИТ |
| ТИП | ДВУКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ГРАНИКСИТ |
| ДЪЛЖИНА | 950.00 мм |
| ШИРИНА | 490.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 210.00 мм |
| ОТЦЕДНИК | Не |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800149505957 |

Български 


















