Конвектор TESY CN 214ZF
- Три степени на мощност: 800 W / 1200 W / 2000 W
- Регулируем термостат
- Светлинен индикатор
- Нагревателен елемент - съпротивителен проводник
- Защита срещу замръзване
- Защита срещу прегряване
- Захранващ кабел: 1.7 m

English 

| Brand | TESY |
| MODEL | CN 214ZF |
| CONVECTOR TYPE | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| THERMOSTAT | Yes |
| WALL MOUNTING | No |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS | ADDITIONALEXTRAS |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 5.000 kg |
| MOISTURE RESISTANCE | No |
| WI-FI | No |
| DISPLAY | No |
| TIMER | No |
| WEEKLY PROGRAMMER | No |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF | No |
| HEIGHT | 43.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| LENGTH | 18.00 см |
| EAN | 3800879001835 |