КОНВЕКТОР TESY CN 031 050 EI CLOUD W HEATED AREA UP TO 6.00 m², WI-FI
Code: 695848

In stock
Shipping:
See credit plans
from4.04 €
/
7.90лв.
| Brand | TESY |
| MODEL | CN 031 050 EI CLOUD W |
| CONVECTOR TYPE | WALL MOUNTED |
| MAXPOWER-W | 500.0 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| THERMOSTAT | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS | Адаптивен старт |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 4.180 kg |
| WARRANTY | 84 MONTHS |
| HEATED AREA UP TO | 6.00 m² |
| MOISTURE RESISTANCE | IP24 |
| DISPLAY | Yes |
| TIMER | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | Yes |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| OPEN WINDOW/DOOR FUNCTION | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN | Yes |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF | Yes |
| HEIGHT | 45.90 см |
| WIDTH | 44.20 см |
| LENGTH | 7.70 см |
| EAN | 3800879207473 |
No documents were found for this product

English 














