КОНВЕКТОР ATLANTIC F19 DESIGN HEATED AREA UP TO 15.00 m², БЯЛ, 1500.0 W
Code: 498700
In stock
Shipping:
See credit plans
from4.44 €
/
8.68лв.
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL | F19 DESIGN |
| CONVECTOR TYPE | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| THERMOSTAT | Yes |
| WALL MOUNTING | No |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS | ADDITIONALEXTRAS |
| WARRANTY | 84 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 5.100 kg |
| MOISTURE RESISTANCE | IP 24 |
| WI-FI | No |
| DISPLAY | No |
| TIMER | No |
| WEEKLY PROGRAMMER | No |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF | Yes |
| HEIGHT | 46.10 см |
| WIDTH | 61.30 см |
| LENGTH | 11.40 см |
| EAN | 3410535155026 |
No documents were found for this product

English 



















