КОНВЕКТОР ATLANTIC F19 DESIGN 2000 HEATED AREA UP TO 20.00 m², БЯЛ, 2000.0 W
Code: 498701
In stock
Shipping:
See credit plans
from4.83 €
/
9.45лв.
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL | F19 DESIGN 2000 |
| CONVECTOR TYPE | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| THERMOSTAT | Yes |
| WALL MOUNTING | No |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS | ADDITIONALEXTRAS |
| WARRANTY | 84 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 7.500 kg |
| MOISTURE RESISTANCE | IP 24 |
| WI-FI | No |
| DISPLAY | No |
| TIMER | No |
| WEEKLY PROGRAMMER | No |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF | No |
| HEIGHT | 46.10 см |
| WIDTH | 77.10 см |
| LENGTH | 11.40 см |
| EAN | 3410535155033 |
No documents were found for this product

English 



















