КОМПРЕСОР STANLEY DN200/8/6
Code: 482897
In stock
Short Description
- TYPE AIR COMPRESSOR : DRY
- MAX OPERATING PRESSURE : 8 bar
- TANK VOLUME : 6.00 L
- SUCTION CAPACITY : 180 l/min
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from4.52 €
/
8.84лв.
Interest, fees and APR

10х11.96€
/
10х23.39лв.
| Brand | STANLEY |
| MODEL | DN200/8/6 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| TYPE AIR COMPRESSOR | DRY |
| MAX OPERATING PRESSURE | 8 bar |
| TANK VOLUME | 6.00 L |
| POWER CONSUMPTION | 1100 W |
| SUCTION CAPACITY | 180 l/min |
| PRODUCT WEIGHT | 9.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8016738703788 |
No documents were found for this product

English 





















