КЛОНОТРОШАЧ STIHL GHE 150.0 2500 W, MAX CUTTING CAPACITY DIAMETER 35 мм
Code: 231243
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 2500 W
- MAX CUTTING CAPACITY DIAMETER : 35 мм
Shipping:
See credit plans
from15.68 €
/
30.67лв.
Interest, fees and APR

10х41.50€
/
10х81.17лв.
| Brand | STIHL |
| MODEL | GHE 150.0 |
| POWER CONSUMPTION | 2500 W |
| MAX CUTTING CAPACITY DIAMETER | 35 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 26.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| NATURAL PERSON GUARANTEE | 24 MONTHS |
| LEGAL ENTITY GUARANTEE | 12 MONTHS |
| EAN | 886661755356 |
No documents were found for this product

English 




























