SANG SAC-35CH6IN/SAC-35CH6OUT
Code: 654524





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
See credit plans
from8.31 €
/
16.25лв.
Interest, fees and APR

10х21.99€
/
10х43.01лв.
Price: 249.90 €219.90 € / 430.09 лв.
Save: 30.00 €
| Brand | SANG |
| MODEL | SAC-35CH6IN/SAC-35CH6OUT |
| CAPACITY COOLING (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 3.200 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL) | 3.600 KW |
| SEASONAL COEFFICIENT SEER | 6.1 |
| SEASONAL COEFFICIENT SCOP | 4 |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 1.280 KW |
| POWERCONSHEATING | 1.058 KW |
| ENERGY CLASS COOLING | A++ |
| ENERGY CLASS HEATING | A+ |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO | -15 °C |
| AUTO RESTART | Yes |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX | 20/59 dB |
| NOISE LEV.OUTSIDE UNIT | 65 dB |
| SELFCL.STERILIZ.INDOOR UNIT | Yes |
| WEIGHT INSIDE UNIT | 6.7 KG |
| WEIGHT OUTSIDE UNIT | 22 KG |
| REFRIGERANT TYPE | R32 |
| DIMENSIONS W/H/D(INDOOR UNIT) | 705/193/265 ММ |
| DIMENSIONS W/H/D(OUTDOOR UNIT) | 700/544/245 ММ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 32.700 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6921081608555 |
No documents were found for this product

English 













