ИНВЕРТОРЕН КЛИМАТИК BOSCH CL6001iU W 35 E/CL6001i 35 E
Code: 654723
In stock
INSTALLATION INCLUDED
Short Description
- CAPACITYCOOLING(NOMINAL) : 3.500 KW
- CAPACITYHEATING(NOMINAL) : 3.900 KW
- TEMPERATURE RANGE COOLING : -20/50
- EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO : -20 °C
Shipping:
See credit plans
from34.74 €
/
67.95лв.
Interest, fees and APR

10х91.95€
/
10х179.84лв.
| Brand | BOSCH |
| MODEL | CL6001iU W 35 E/CL6001i 35 E |
| CAPACITY COOLING (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 3.500 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL) | 3.900 KW |
| SEASONAL COEFFICIENT SEER | 8.5 |
| SEASONAL COEFFICIENT SCOP | 4.6 |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 0.880 KW |
| POWERCONSHEATING | 0.990 KW |
| ENERGY CLASS COOLING | A+++ |
| ENERGY CLASS HEATING | A++ |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO | -20 °C |
| BACTERIA KILLING FILTER | Yes |
| AUTO RESTART | Yes |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX | 25/59 dB |
| NOISE LEV.OUTSIDE UNIT | 65 dB |
| SELFCL.STERILIZ.INDOOR UNIT | Yes |
| AIR CIRCULATION (M3/H) | 560 М3/Ч |
| REFRIGERANT TYPE | R32 |
| DIMENSIONS W/H/D(INDOOR UNIT) | 795/295/225 ММ |
| DIMENSIONS W/H/D(OUTDOOR UNIT) | 805/554/330 ММ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 44.000 kg |
| WARRANTY | 3+2 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| MODEL | CL6001iU W 35 E/CL6001i 35 E |
| CAPACITY COOLING (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 3.500 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL) | 3.900 KW |
| SEASONAL COEFFICIENT SEER | 8.5 |
| SEASONAL COEFFICIENT SCOP | 4.6 |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 0.880 KW |
| POWERCONSHEATING | 0.990 KW |
| ENERGY CLASS COOLING | A+++ |
| ENERGY CLASS HEATING | A++ |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO | -20 °C |
| BACTERIA KILLING FILTER | Yes |
| AUTO RESTART | Yes |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX | 25/59 dB |
| NOISE LEV.OUTSIDE UNIT | 65 dB |
| AIR CIRCULATION (M3/H) | 560 М3/Ч |
| REFRIGERANT TYPE | R32 |
| DIMENSIONS W/H/D(INDOOR UNIT) | 795/295/225 ММ |
| DIMENSIONS W/H/D(OUTDOOR UNIT) | 805/554/330 ММ |
| WARRANTY | 3+2 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4062321441401 |
No documents were found for this product

English 



























