ИНВЕРТОРЕН КЛИМАТИК BEKO BEHPG 125/BEHPG 126
Code: 653892
In stock
INSTALLATION INCLUDED
Short Description
- CAPACITYCOOLING(NOMINAL) : 3.500 KW
- CAPACITYHEATING(NOMINAL) : 3.800 KW
- TEMPERATURE RANGE COOLING : -15/50
- EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO : -15 °C
- WI-FI
Shipping:
See credit plans
from23.01 €
/
45.00лв.
Interest, fees and APR

10х60.90€
/
10х119.11лв.
| Brand | BEKO |
| MODEL | BEHPG 125/BEHPG 126 |
| CAPACITY COOLING (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 3.500 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL) | 3.800 KW |
| SEASONAL COEFFICIENT SEER | 6.4 |
| SEASONAL COEFFICIENT SCOP | 4 |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 1.300 KW |
| POWERCONSHEATING | 1.090 KW |
| ENERGY CLASS COOLING | A++ |
| ENERGY CLASS HEATING | A+ |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO | -15 °C |
| WI-FI | Yes |
| AUTO RESTART | Yes |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX | 56 dB |
| NOISE LEV.OUTSIDE UNIT | 64 dB |
| AIR CIRCULATION (M3/H) | 570 М3/Ч |
| WEIGHT INSIDE UNIT | 8.2 KG |
| WEIGHT OUTSIDE UNIT | 21 KG |
| REFRIGERANT TYPE | R32 |
| DIMENSIONS W/H/D(INDOOR UNIT) | 802/295/200 ММ |
| DIMENSIONS W/H/D(OUTDOOR UNIT) | 720/495/270 ММ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 37.700 kg |
| WARRANTY | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| MODEL | BEHPG 125/BEHPG 126 |
| CAPACITY COOLING (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 3.500 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL) | 3.800 KW |
| SEASONAL COEFFICIENT SEER | 6.4 |
| SEASONAL COEFFICIENT SCOP | 4 |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 1.300 KW |
| POWERCONSHEATING | 1.090 KW |
| ENERGY CLASS COOLING | A++ |
| ENERGY CLASS HEATING | A+ |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO | -15 °C |
| WI-FI | Yes |
| AUTO RESTART | Yes |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX | 56 dB |
| NOISE LEV.OUTSIDE UNIT | 64 dB |
| AIR CIRCULATION (M3/H) | 570 М3/Ч |
| WEIGHT INSIDE UNIT | 8.2 KG |
| WEIGHT OUTSIDE UNIT | 21 KG |
| REFRIGERANT TYPE | R32 |
| DIMENSIONS W/H/D(INDOOR UNIT) | 802/295/200 ММ |
| DIMENSIONS W/H/D(OUTDOOR UNIT) | 720/495/270 ММ |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 8690842740701 |
No documents were found for this product

English 



















