КАТИНАР BURG WACHTER ALUTITAN 770 HB 40 65 SB
Code: 471916
In stock
Short Description
- BODY MATERIAL : АЛУМИНИЙ
- SHACKLE MATERIAL : СТОМАНА
- SHACKLE THICKNESS : 6.50 мм
- SHACKLE HEIGHT : 65.00 мм
Shipping:
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL | ALUTITAN 770 HB 40 65 SB |
| BODY MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| BODY WIDTH | 40.00 мм |
| SHACKLE MATERIAL | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS | 6.50 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 65.00 мм |
| EAN | 4003482360811 |
No documents were found for this product

English 











