КАМИНА VERSO RHEIA
Code: 135464
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from12.37 €
/
24.19лв.
Interest, fees and APR

10х32.75€
/
10х64.05лв.
| Brand | VERSO |
| MODEL | RHEIA |
| FIREPLACE TYPE | FIREPLACES |
| MAX POWER | 5.00 KW |
| USEFUL ACTIVITY-% | 80.20 % |
| HEATING AREA | 70-100 m3 |
| CHIMNEY DIAMETER | 150.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 77x51x42 cm |
| WEIGHT | 68.000 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 68.000 kg |
| EAN | 3800500478395 |
No documents were found for this product

English 
























