Електрическа камина Focus & Dionis
- Мощност:1100 W.
- Материали:MDF/WPB.
- Интензивност на пламъка.
- Таймер за автоматично изключване.
- Контролен панел.
- Защита срещу прегряване

English 

| Brand | ART FLAME |
| MODEL | FOCUS&DIONIS |
| FIREPLACE TYPE | ELECTRIC FIREPLACES |
| MAXPOWER-W | 1100.0 W |
| HEATING AREA | 15 m2 |
| COLOUR | ЧЕРЕН/БЯЛ |
| DIMENSION (H, W, D) | 73x77x21cm |
| WEIGHT | 30.900 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 30.900 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5941000009172 |