ИЗОЛАЦИОННА РОЛКА ЗА РАДИАТОРИ MINERA С АЛУМИНИЙ 5M
Code: 499569
In stock
Short Description
- MATERIAL : ЕКСПАНДИРАН ПОЛИСТИРОЛ EPS
- LENGTH : 5000.00 мм
- WIDTH : 500.00 мм
- THICKNESS : 4.00 мм
Shipping:
| Brand | MINERA |
| MODEL | С АЛУМИНИЙ 5M |
| MATERIAL | ЕКСПАНДИРАН ПОЛИСТИРОЛ EPS |
| LENGTH | 5000.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| THICKNESS | 4.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | С АЛУМИНИЕВО ФОЛИО |
| EAN | 4007155159979 |
No documents were found for this product

English 












