ХИДРОМАСАЖНА ДУШ КАБИНА 80Х120 INTER CERAMIC 876R
Code: 117305
In stock
Short Description
- NUMBER OF NOZZLES : 6 БР
- CONTROL PANEL
- LENGTH : 120.00 см
- WIDTH : 80.00 см
- HEIGHT : 215.00 см
Shipping:
See credit plans
from19.30 €
/
37.75лв.
Interest, fees and APR

10х51.10€
/
10х99.94лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 876R |
| SHOWER CABIN FORM | ОВАЛ |
| COLOUR OF THE GLASS | ЧЕРЕН |
| THICKNESS OF THE GLASS | 4.00 мм |
| NUMBER OF NOZZLES | 6 БР |
| TAP | Yes |
| FIX SHOWER | Yes |
| HAND SHOWER | Yes |
| SHOWER STAND | Yes |
| HOSE | Yes |
| LIGHTENING SHOWER CABIN | LED |
| VENTILATION | Yes |
| RADIO | Yes |
| LENGTH | 120.00 см |
| WIDTH | 80.00 см |
| HEIGHT | 215.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354241499 |
No documents were found for this product

English 
























