ГРАНИТОГРЕС IZIDA EVEREST GREY 60.6X60.6 CM
Code: 241243




The offer is valid from 27.04.2026 until 04.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.60 см
- WIDTH : 60.60 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : СИВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.84 m²
- FROST RESISTANCE
- SLIP RESISTANCE : R11
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price М2:
13.80 €11.99 € 23.45 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.84 М2):
25.39 €22.06 € 43.15 лв. Save: 13 %
| Brand | IZIDA |
| MODEL | EVEREST GREY 60.6X60.6 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.60 см |
| WIDTH | 60.60 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | СИВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.84 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | БЪЛГАРИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 31.500 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.8400 |
| EAN | 3800171715324 |
No documents were found for this product

English 




























