ГРАНИТОГРЕС IZIDA ALPINE OLMO 30.3X60.6 CM
Code: 228965
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.60 см
- WIDTH : 30.30 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.84 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price М2:
14.31 € 27.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.84 М2):
26.33 € 51.50 лв. | Brand | IZIDA |
| MODEL | ALPINE OLMO 30.3X60.6 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.60 см |
| WIDTH | 30.30 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.84 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | БЪЛГАРИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 31.000 kg |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.8400 |
| EAN | 3800171705189 |
No documents were found for this product

English 






























