ГРАНИТОГРЕС ЕRMESAURELIA СПРИНГ ТАЙМ ВЕР 30Х60 CM
Code: 247095
Short Description
- PURPOSE : INDOOR AND OUTDOOR
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 30.00 см
- TYPE : FLOOR TILE
- COLOR OF THE TILES : GREEN
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : ITALY
Price M2:
31.90 € 62.39 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 M2):
45.94 € 89.85 лв. | Brand | ЕRMESAURELIA |
| MODEL | СПРИНГ ТАЙМ ВЕР 30Х60 CM |
| PURPOSE | INDOOR AND OUTDOOR |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 30.00 см |
| THICKNESS | 7.40 мм |
| TYPE | FLOOR TILE |
| COLOR OF THE TILES | GREEN |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| SURFACE | MAT |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | RECTIFIED |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 20.590 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| EAN | 8011634655278 |
No documents were found for this product

English 




























