ГРАНИТОГРЕС ЕRMESAURELIA СПРИНГ ТАЙМ ДЕКОР 30Х60 CM
Code: 247096
Short Description
- PURPOSE : INDOOR AND OUTDOOR
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 30.00 см
- TYPE : FLOOR TILE
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : ITALY
Price M2:
39.90 € 78.04 лв. Price for PACKAGE (1 PACKAGE- 1.44 M2):
57.46 € 112.38 лв. | Brand | ЕRMESAURELIA |
| MODEL | СПРИНГ ТАЙМ ДЕКОР 30Х60 CM |
| PURPOSE | INDOOR AND OUTDOOR |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 30.00 см |
| THICKNESS | 7.40 мм |
| TYPE | FLOOR TILE |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| SURFACE | MAT |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ITALY |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 20.590 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| EAN | 8011634655254 |
No documents were found for this product

English 





























