ФАСАДНО ТЯЛО E27 IP44 ЧЕРНО EGLO CERNO
Code: 149953
In stock
Short Description
- MODEL : CERNO
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | EGLO |
| MODEL | CERNO |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ И СТЪКЛО |
| LENGTH | 14.00 см |
| WIDTH | 10.50 см |
| HEIGHT | 16.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКА В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 9002759995652 |
No documents were found for this product

English 












