ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВИНТОВЕРТ DAEWOO DAED300-10
Code: 112722
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 300 W
- IDLE SPEED 1/min : 0-450 / 0-1350
- SPEED CONTROL
- HOLDER TYPE : БЕЗКЛЮЧОВ ПАТРОННИК
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
| Brand | DAEWOO |
| MODEL | DAED300-10 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 300 W |
| IDLE SPEED 1/min | 0-450 / 0-1350 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| NUMBER OF GEARS | 2 |
| MAXIMUM DIAMETER OF THE SCREW | 10 мм |
| HOLDER TYPE | БЕЗКЛЮЧОВ ПАТРОННИК |
| PRODUCT WEIGHT | 1.300 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| EAN | 7799034007316 |
No documents were found for this product

English 






















