ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ТАКЕР RAIDER RD-ES16
Code: 222490




The offer is valid from 18.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Short Description
- STAPLES WIDTH : 11.30 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
Price: 31.99 €27.19 € / 53.18 лв.
Save: 15 %
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-ES16 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| STAPLES WIDTH | 11.30 мм |
| MIN STAPLES LENGTH | 8.00 мм |
| MAX STAPLES LENGTH | 16.00 мм |
| MIN STAPLES THICKNESS | 0.75 мм |
| MAX STAPLES THICKNESS | 0.75 мм |
| TOOL CASE | No |
| PRODUCT WEIGHT | 1.400 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| EAN | 3800123167959 |
No documents were found for this product

English 













