АКУМУЛАТОРЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН DEWALT DCMCS565P1-QW 18 V, BATTERY COUNT 1, 5.00 Ah, BAR LENGTH 30.00 см
Code: 245230
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- BAR LENGTH : 30.00 см
- BAR SPEED : 7.6 m/s
Shipping:
See credit plans
from13.56 €
/
26.52лв.
Interest, fees and APR

10х35.90€
/
10х70.21лв.
| Brand | DEWALT |
| MODEL | DCMCS565P1-QW |
| SAW TYPE | STANDART CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 5.00 Ah |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | DEWALT 18V XR |
| BAR LENGTH | 30.00 см |
| BAR SPEED | 7.6 m/s |
| PRODUCT WEIGHT | 3.900 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 5035048838532 |
No documents were found for this product

English 




















