ДЕТЕКТОР COMBIFINDER PLUS LASERLINER
Code: 477813
In stock
Short Description
- TYPE DETECTOR : DIGITAL
- DETECTION DEPTH OF STEEL : 75 мм
- DETECTION DEPTH OF COPPER : 50 мм
- DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES : 40 мм
Shipping:
| Brand | LASERLINER |
| TYPE DETECTOR | DIGITAL |
| DETECTION DEPTH OF STEEL | 75 мм |
| DETECTION DEPTH OF COPPER | 50 мм |
| DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES | 40 мм |
| AUTOMATIC CALIBRATION | Yes |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 48 MONTHS |
| EAN | 4021563730544 |
No documents were found for this product

English 























