БЮРО IRIM ESPECIAL 1380 138Х75Х58 СМ.
Code: 135670





The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : ДЪБ АРВЕН
- LENGTH : 1380.00 мм
- WIDTH : 580.00 мм
- HEIGHT : 750.00 мм
Shipping:
| Brand | IRIM |
| MODEL | ESPECIAL 1380 138Х75Х58 СМ. |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ АРВЕН |
| LENGTH | 1380.00 мм |
| WIDTH | 580.00 мм |
| HEIGHT | 750.00 мм |
| EAN | 3800940234698 |

English 














