ЪГЛОВ СЕКТОР IRIM ESPECIAL 58Х58Х75 СМ.
Code: 135674




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : ДЪБ АРВЕН
- WIDTH : 580.00 мм
- HEIGHT : 750.00 мм
Shipping:
Price: 33.23 €26.58 € / 51.99 лв.
Save: 20 %
| Brand | IRIM |
| MODEL | ESPECIAL 58Х58Х75 СМ. |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ АРВЕН |
| WIDTH | 580.00 мм |
| HEIGHT | 750.00 мм |
| DEPTH-MM | 580.00 мм |
| EAN | 3800940234902 |

English 













