ЪГЛОВ СЕКТОР IRIM ESPECIAL 58Х58Х75 СМ.
Код: 135674




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : ДЪБ АРВЕН
- ШИРИНА : 580.00 мм
- ВИСОЧИНА : 750.00 мм
Доставка:
Цена: 33.23 €26.58 € / 51.99 лв.
Спести: 20 %
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | ESPECIAL 58Х58Х75 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ АРВЕН |
| ШИРИНА | 580.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 750.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 580.00 мм |
| EAN | 3800940234902 |

Български 













