АКУМУЛАТОРНА СОЛАРНА СТАНЦИЯ 500W ECOFLOW RIVER MAX
Code: 230577







The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
See credit plans
from12.36 €
/
24.17лв.
Interest, fees and APR

10х32.72€
/
10х63.99лв.
Price: 409.00 €327.20 € / 639.95 лв.
Save: 20 %
| Brand | ECOFLOW |
| MODEL | RIVER MAX |
| MAXPOWER-W | 500.0 W |
| LENGTH | 27.00 см |
| WIDTH | 26.00 см |
| HEIGHT | 19.00 см |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 4895251600781 |
No documents were found for this product

English 
















