АКУМУЛАТОРНА СОЛАРНА СТАНЦИЯ 500W ECOFLOW RIVER MAX
Код: 230577







Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от12.36 €
/
24.17лв.
Лихва, такси и ГПР

10х32.72€
/
10х63.99лв.
Цена: 409.00 €327.20 € / 639.95 лв.
Спести: 20 %
| Марка | ECOFLOW |
| МОДЕЛ | RIVER MAX |
| МОЩНОСТ W | 500.0 W |
| ДЪЛЖИНА | 27.00 см |
| ШИРИНА | 26.00 см |
| ВИСОЧИНА | 19.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4895251600781 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















