АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ КОМПЛЕКТ HIKOKI KC18DE-WHZ 18 V, BATTERY COUNT 3, 5.00 Ah
Code: 227044
>HIKOKI АКУМ. КОМПЛЕКТ KC18DE-WHZ
In stock
Short Description
  • TOOL 1 : АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧ. ПЕРФОРАТОР
  • TOOL 2 : АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧ. БОРМАШИНА
  • TOOL 3 : АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧ. ЪГЛОШЛАЙФ
  • TOOL 4 : АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧ. ВИНТОВЕРТ
  • BATTERY TYPE : Li-Ion
  • VOLTAGE : 18 V
Shipping:
Order now and pick up from: "" Today
Free delivery
See credit plans
from34.74
/
67.95лв.
Interest, fees and APR
Unicredit Logo
10х91.95
/
Price:  919.50 / 1798.39 лв.
Quantity
Акумулаторен безчетков перфоратор DH1826DA
Технически характеристики:
  • Напрежение на батерията: 18 V
  • Обороти на празен ход: 0-950 min⁻¹
  • Сила на удара: 3.2 J
  • Захват на патронника: SDS+
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 27 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в бетон: 26 mm
Акумулаторна безчеткова бормашина DS18DE
Hikoki DS18DE е здрава 18V акумулаторна бормашина, проектирана за ефективност и удобство. Тя разполага с висок въртящ момент от 70 Nm и безключов патронник за лесна смяна на накрайниците, а компактната й дължина на главата от 155 mm я прави много маневрена в тесни пространства.  Бормашината се отличава с променлив контрол на скоростта и работи в два режима: пробиване и завинтване, като също така поддържа и функция реверс. Със своята ергономична мека дръжка, вградена LED светлина и 22 регулируеми настройки на въртящия момент, този инструмент е проектиран за комфорт и прецизност.
Технически характеристики:
  • Максимален въртящ момент: 70 N
  • Захват на патронника: 1.5 - 13 mm
  • Обороти на празен ход: 0-550 / 0-2000 min⁻¹
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 52 mm
Акумулаторен безчетков ъглошлайф G1813DA
Hikoki G1813DA е здрав 18V акумулаторен ъглошлайф, предназначена за различни приложения. Инструментът разполага с безчетков мотор, който не само осигурява висока мощност, но и увеличава живота на инструмента чрез намаляване на износването. За безопасността на потребителя включва система за защита от обратен удар и функция за плавен старт. Освен това, той е създаден с мисъл за удобство, предлагайки малка обиколка на ръкохватката за удобно боравене и подвижен филтър за прах за лесна поддръжка.
  • Диаметър на шлифовъчния диск: 125 mm
Акумулаторен безчетков винтоверт WH18DC
Hikoki WH18DC е здрав 18V безжичен ударен винтоверт, проектиран за ефективност и издръжливост. Той може да се похвали с висок въртящ момент на затягане от 210 Nm, осигуряващ мощна производителност дори за най-трудните задачи. Инструментът разполага с дизайн Triple Hammer за намалени вибрации и повишен комфорт по време на употреба. Освен това е оборудван с три LED светлини за отлична видимост и пет режима на затягане за различни приложения. С рейтинг IP56 той е прахо- и водоустойчив, което го прави подходящ за използване в предизвикателни среди.
  • Максимален въртящ момент: 210 Nm
  • Захват на патронника: 6.35 mm
  • Брой на скоростите: 5
Окомплектовка
3 батерии: 18 V / 5 Ah Li-Ion
Зарядно устройство
Текстилна чанта за лесен пренос и удобно съхранение
BrandHIKOKI
MODEL
KC18DE-WHZ
TOOL 1
АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧ. ПЕРФОРАТОР
MODEL 1
DH1826DA
TOOL 2
АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧ. БОРМАШИНА
MODEL 2
DS18DE
TOOL 3
АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧ. ЪГЛОШЛАЙФ
MODEL 3
G1813DA
TOOL 4
АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧ. ВИНТОВЕРТ
MODEL 4
WH18DC
BATTERY TYPE
Li-Ion
VOLTAGE
18 V