CORDLESS DRILL DRIVER 18V L АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА MAKITA DDF489Z 18 V, 73.00 nm, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 246669
Short Description
- BATTERY TYPE : Li-Ion
- VOLTAGE : 18 V
- MAXIMUM TORQUE : 73.00 nm
- NUMBER OF GEARS : 2
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
Per customer request
| Brand | MAKITA |
| MODEL | DDF489Z |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| MAXIMUM TORQUE | 73.00 nm |
| NUMBER OF TORQUE STEPS | 22 |
| IDLE SPEED 1/min | 0-550 / 0-1800 |
| NUMBER OF GEARS | 2 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 38 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 13 мм |
| BATTERY INCLUDED | No |
| LED LAMP | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 2.200 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 88381775700 |
No documents were found for this product

English 





























