АКУМУЛАТОРЕН УДАРЕН ВИНТОВЕРТ DAEWOO DALID18-1 20 V, 150.00 nm, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 117990
DAEWOO АК.УД.ВИНТ. 20V UNI-BAT 150NMSOLO
In stock
Short Description
  • BATTERY TYPE : Li-Ion
  • MAXIMUM TORQUE : 150.00 nm
Quantity
Подходящ за разнообразни "Направи си сам" проекти
Акумулаторният ударен винтоверт Daewoo DALID18-1 18V е перфектният инструмент за ентусиасти "Направи си сам". С него ефективно и лесно ще завършите всички задачи по завинтване и развиване на винтове.
Регулиране на скоростта
Инструмента е с изключително олекотена конструкция, благодарение на което намалява умората при продължителна употреба. Променливият контрол на скоростта осигурява до 2200 оборота в минута на празен ход, както и 150 Nm максимален въртящ момент за да може да бъде полезен при разнообразни проекти.
Удобен захват
BrandDAEWOO
MODEL
DALID18-1
BATTERY TYPE
Li-Ion
VOLTAGE
20 V