Мощен, безкабелен и лесен за работа
Акумулаторният ъглошлайф Einhell Axxio 18/125 Q е надежден помощник за работа в работилницата, дома и гаража. Мощен, безкабелен и лесен за работа - това са само част от предимствата на този инструмент.

English 






| Brand | EINHELL |
| MODEL | AXXIO 18/125 Q PXC |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| IDLE SPEED 1/min | 8500 |
| TOOL CASE | No |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | POWER X-CHANGE |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 1.850 kg |
| EAN | 4006825650525 |