ЪГЛОШЛАЙФ BOSCH PROFESSIONAL GWS 2200 230 мм, 2200 W
Code: 136016
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 2200 W
- DISC DIAMETER : 230 мм
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from4.79 €
/
9.37лв.
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL | GWS 2200 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 2200 W |
| DISC DIAMETER | 230 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| IDLE SPEED 1/min | 6500 |
| TOOL CASE | No |
| PRODUCT WEIGHT | 5.400 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 4059952546681 |
No documents were found for this product

English 



























